زمان مطالعه: 4 دقیقه
گجت های مناسب برای سفر و ورزشی بهتر

گجت های مناسب برای سفر و ورزشی بهتر

گجت های مناسب برای سفر و ورزشی بهتر

زمستان فصل مورد علاقه اسکی‌ بازها است و بسیاری از ورزشکاران در فصل سرما و برف سفر می‌ کنند تا بتوانند از این فصل به بهترین شکل استفاده کنند. گجت هایی مناسب برای ورزشکاران در فصل زمستان وجود دارد که سفر و ورزش را برای آن‌ ها راحت‌ تر می‌ کند. فصل زمستان، فصل مورد علاقه بسیاری از افراد است، البته بهتر است فصل زمستان در تهران را با زمستان کانادا یا مناطق سرد سیری مقایسه نکنید، چون به‌ هیچ‌ وجه قابل مقایسه نیست!

بسیاری از ورزشکاران برای انجام ورزش‌ های زمستانی مجبور هستند به نقاط بسیار سرد سیر سفر کنند و دوام آوردن در این مناطق به تجهیزات خاصی نیاز دارد. در مکان‌ هایی مثل کانادا یا ایالت کلرادو سرما به حدی سخت است که بدون تجهیزات و لباس گرم حتی نمی‌ توان یک ساعت بیرون از منزل دوام آورد. در ادامه به سراغ تجهیزات و گجت‌ هایی رفته‌ ایم که به درد ورزشکاران و افرادی می‌ خورد که قصد سفر به نقاط سرد سیر را دارند.

گجت های مناسب برای سفر و ورزشی بهتر

کیت کمک‌های اولیه قابل حمل سویس

کیت کمک‌ های اولیه قابل حمل سویس

ایمنی اولین شرط هر سفر است، اتفاق در سرما و شرایط سخت هر لحظه در کمین است و افراد باید آمادگی مقابله با هر اتفاقی را داشته باشند. کیت کمک‌ های اولیه قابل حمل سویس سبک، ضد آب و بسیار مجهز است، به‌ راحتی در جیب جا می‌ شود و می‌ توان آن را هرجایی برد.

گجت های مناسب برای سفر و ورزشی بهتر

شال گردن پپ اسنیک

شال گردن پپ اسنیک

پیاده‌ روی در یک روز زمستانی بسیار لذت‌ بخش است، به‌ شرط این که وسیله اضافی نداشته باشید. لباس‌ های زمستانی به‌ اندازه کافی سنگین هستند و اگر به سفری زمستانی رفته باشید، برای پیاده‌ روی مجبور هستید وسایل ضروری را همراه خود داشته باشید و استفاده از کیف دستی یا کوله‌ پشتی در فصل سرما در پیاده‌ روی کاری بسیار سخت است. شال گردن پپ اسنیک کار را برای شما راحت کرده است، این شال گردن علاوه بر گرم کردن شما، جیب‌ هایی دارد که می‌ توانید اشیای با ارزش خود را در آن قرار دهید و به پیاده‌ روی بروید.

گجت های مناسب برای سفر و ورزشی بهتر

گجت چندکاره سلسترون فایرسل پلاس

گجت چند کاره سلسترون فایرسل پلاس

چراغ‌ قوه یکی از ضروری‌ ترین ابزار ها و تجهیزاتی است که نه‌ تنها در سفر های زمستانی، بلکه در سفر های بین‌ شهری هم باید آن را همراه داشت. گجت چندکاره سلسترون نه‌ تنها یک چراغ‌ قوه فعال است، بلکه با استفاده از آن می‌ توانید گوشی هوشمند خود را شارژ کنید و با استفاده از آن به موسیقی مورد علاقه خود گوش دهید. این همه کاربرد های سلسترون نیست، سلسترون یک وسیله گرمایشی هم است که با استفاده از آن می‌ توانید دست‌ های خود را گرم‌ کنید.

گجت های مناسب برای سفر و ورزشی بهتر

کلاه ایمنی اسکی، باقابلیت برقراری ارتباط

کلاه ایمنی اسکی، باقابلیت برقراری ارتباط

گجت های عجیب و غریب زیادی در بازار وجود دارد که شاید اصلا نتوان از ظاهر آن کاربردش را تشخیص داد. کلاه ایمنی اسکی POC نه‌ تنها ابزاری برای محافظت است، بلکه با استفاده از آن می‌ توان ارتباط برقرار کرد. کلاه قسمت سر و گوش‌ ها را به‌ صورت کامل پوشش می‌ دهد و قابلیت جواب دادن به تماس‌ ها و برقراری تماس تلفنی را دارد.

گجت های مناسب برای سفر و ورزشی بهتر

کیت دمون، مخصوص اسکی‌بازها

کیت دمون، مخصوص اسکی‌ بازها

اگر اسکی ورزش مورد علاقه شما است و هر زمستان به اسکی می‌ روید، کیت مخصوص دمون تجهیزاتی مناسب برای شما است. این کیت شامل وسایل گرمایشی است و در شرایط سرمای سخت به کمک شما می‌ آید.

منبع:کجارو

سخن آخر

امیدوارم از مشاهده گجت های مناسب برای سفر و ورزشی بهتر لذت کافیس برده باشید

عضویت در تلگرام ما

 عضویت در اینستگرام ما