عجایب پیشنهادی

میز موشکی

میز موشکی:

شاید شنیدن میز موشکی برای شما خنده آور باشد و به خود بگوید مگه می شود میز موشکی وجود داشته باشد. چون تا به حال شما این کلمه را زیاد نشنیده اید.ما قصد داریم شما را با آنها آشنا کنیم.

میز موشکی

هنرمندی توانسته است میز هایی درست کند که پایه های آن شبیه به موشک هایی است که سر این موشک ها به جز یکی از از آنها سر ندارد.این موضوع در تصاویر مشخص است.علت اینکه این میز ها را،میز های موشکی می نامند وجود پایه هایی به شکل موشک است که در این میز ها به کار رفته است.

میز موشکی

میز موشکی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخت های نقاش (عکس)
هنری
درخت های نقاش (عکس)

شنیدن این حرف که درختان نقاشی میکنید شاید کمی غیر قابل باور باشد.می توان لقبی برای این درختان گذاشت،درخت های نقاش. دیوار یکی از گالری‌ ها در انگلیس، چندی قبل میزبان طرح‌ هایی شد که با ابتکار یک هنرمند و با کمک درختان به تصویر کشده شده بود.

بزرگترین کتابخانه جهان در بریتانیا
هنری
بزرگترین کتابخانه جهان در بریتانیا

اینجا بهترین مکان برای معتادان کتاب است! به ازای هر کسی که از آرامش در سواحل آفتابی و تماشای غروب آفتاب لذت می برد، یک نفر هم هست که از خواندن کتاب و مطالعه، آرامش می گیرد و لذت می برد. هرمیون گرانجر، روپرت گیلسس، لیزا سیمپسون، از جمله معروف ترین افرادی هستند که بسیار اهل کتاب و کتاب خوانی بوده اند.

هنری
2
الناز شاکردوست و عکس های کمتر دیده شده از او

الناز شاکردوست بازیگری اهل تهران که به جز بازیگری به کار های طراحی صحنه و لباس در سینما،تئاتر و تلویزیون می پردازد. الناز شاکرودست متولد 7 تیر 1363 است. در ادامه با متعجب در «الناز شاکردوست و عکس های کمتر دیده شده از او» همراه باشید.