زمان مطالعه: 2 دقیقه

عجیب ترین گربه جهان

عجیب ترین گربه جهان:

چطور ممکن است،گربه ای به این شکل وجود داشته باشد که صورت آن دارای دو رنگ متفاوت باشد.صورت این گربه به دو قسمت تقسیم شده است که؛هر قسمت دارای رنگ های متفاوت است.این گربه واقعی است پس میتوانیم بگوییم که این گربه عجیب ترین گربه جهان است.دیگر ویژگی این گربه عجیب این است که رنگ چشمانش هم نیز با یک دیگر متفاوت است.

عجیب ترین گربه جهان

برخی از ویژگی های گربه ها:

گربه ها معمولاً حیواناتی هستند که در شب بیشتر زندگی می کنند تا در روز.علت برق زدن چشم گربه‌ ها در شب وجود پوششی به نام پرده درخشان در چشم آن‌ ها است که به دید بهتر آن‌ ها در نور کم کمک می‌کند.

بیشتر گربه ها جانوران کوچک تر از خودشان را می‌خورند (گربه‌ های بزرگ حتی خرگوش هم می‌خورند) و علاقه اصلی آن ها پرندگان، موش ها، موش صحرایی،کژدم‌ های کوچک، سوسک، ملخ و حیوانات کوچک دیگر است.گربه‌ ها بیش از هشتاد نوع موجود زنده را شکار می‌ کنند.

گربه‌ ها معمولاً وزنی بین ۲/۵ تا ۷ کیلو گرم دارند، اگر چه در بعضی گونه‌ های خاص وزن گربه تا ۱۱٫۳ کیلوگرم نیز می‌ رسد. گربه‌ هایی هم بوده‌ اند که به علت پرخوری تا ۳۰ کیلوگرم وزن داشته‌ اند. از طرف دیگر در برخی گونه‌ های گربه‌ های کوچک وزن گربه کمتر از ۱۰۹ گرم است.