عجیب ترین گربه جهان
تصاویر
زمان مطالعه: 2 دقیقه

عجیب ترین گربه جهان

عجیب ترین گربه جهان:

چطور ممکن است،گربه ای به این شکل وجود داشته باشد که صورت آن دارای دو رنگ متفاوت باشد.صورت این گربه به دو قسمت تقسیم شده است که؛هر قسمت دارای رنگ های متفاوت است.این گربه واقعی است پس میتوانیم بگوییم که این گربه عجیب ترین گربه جهان است.دیگر ویژگی این گربه عجیب این است که رنگ چشمانش هم نیز با یک دیگر متفاوت است.

عجیب ترین گربه جهان

برخی از ویژگی های گربه ها:

گربه ها معمولاً حیواناتی هستند که در شب بیشتر زندگی می کنند تا در روز.علت برق زدن چشم گربه‌ ها در شب وجود پوششی به نام پرده درخشان در چشم آن‌ ها است که به دید بهتر آن‌ ها در نور کم کمک می‌کند.

بیشتر گربه ها جانوران کوچک تر از خودشان را می‌خورند (گربه‌ های بزرگ حتی خرگوش هم می‌خورند) و علاقه اصلی آن ها پرندگان، موش ها، موش صحرایی،کژدم‌ های کوچک، سوسک، ملخ و حیوانات کوچک دیگر است.گربه‌ ها بیش از هشتاد نوع موجود زنده را شکار می‌ کنند.

گربه‌ ها معمولاً وزنی بین ۲/۵ تا ۷ کیلو گرم دارند، اگر چه در بعضی گونه‌ های خاص وزن گربه تا ۱۱٫۳ کیلوگرم نیز می‌ رسد. گربه‌ هایی هم بوده‌ اند که به علت پرخوری تا ۳۰ کیلوگرم وزن داشته‌ اند. از طرف دیگر در برخی گونه‌ های گربه‌ های کوچک وزن گربه کمتر از ۱۰۹ گرم است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تصاویری ترسناک از سردخانه های طبیعی در سیبری
تصاویر
تصاویری ترسناک از سردخانه های طبیعی در سیبری

زمان مطالعه: 3 دقیقه همه ما می دانیم که قطب شمال و قطب جنوب، سرد ترین مکان های روی زمین هستند. اما آیا تفاوت این دو قطب با هم را می دانید؟! در قطب جنوب هیچ انسانی زندگی نمی کند ولی در مکان هایی از قطب شمال، اسکیمو ها در شرایط سخت آب و هوایی زندگی می کنند.

خطرناک ترین عکس های سلفی گرفته شده
تصاویر
خطرناک ترین عکس های سلفی گرفته شده

زمان مطالعه: 3 دقیقه چند سالی است که با پیشرفت تکنولوژی های تلفن همراه تب سلفی گرفتن چنان بالا گرفته است که گاه و بیگاه می شنویم برخی از افراد در هنگام سلفی گرفتن جان خود را از دست داده اند.

تصاویری از پاریس قلابی در کشور چین
تصاویر
تصاویری از پاریس قلابی در کشور چین

زمان مطالعه: 3 دقیقه ساخت نمونه های کپی برداری شده از آثار تاریخی در سراسر دنیا رایج است، اما نکته ی جالب توجهی در مورد تیاندوشنگ وجود دارد. این مکان منطقه ای مسکونی با وسعتی بیش از ۳۱ کیلومتر مربع است که در سال ۲۰۰۷ افتتاح شد.