دنیا از دید یک عقاب
کلیپ

دنیا از دید یک عقاب

دنیا از دید یک عقاب

عقاب:

عقاب‌ ها تمایل دارند در نقاط غیرقابل دسترس آشیانه برپا کنند و در علفزار و جنگل‌ های زمین‌ های پست و بر فراز کوه‌ های بلند و ناهموار و در نقاط دوردست و تقریباً دست نخورده توسط انسان زندگی می‌ کنند.

جالب است بدانید که بزرگترین آشیانهٔ درختی پرنده‌ ساز را یک جفت عقاب سرسفید در فلوریدای آمریکا ساخته‌ اند. آشیانهٔ آن‌ ها ۶.۱ متر عمق، ۲.۹ متر عرض و وزن حیرت‌ انگیزی معادل دقیقاً ۲٬۷۲۲ کیلوگرم داشته‌ است.

برخی از گونه‌ های عقاب‌ ها با توجه به جثه بزرگ و نیرویی که دارند به عنوان شکارچی رأس هرم غذایی در دنیای پرندگان شناخته می‌ شوند.

این کلیپ زیبا را که،طبیعت زیبایی را به هنگام پرواز یک عقاب را به نمایش میگذارد از دست ندهید.


دانلود با لینک مستقیم

امیدواریم از تماشا دنیا از دید یک عقاب لذت کافی را برده باشید.

ویژگی عقاب

با پرها و بال های بلند، عقاب می‌ تواند به آسانی پرواز وشکار خود را از زمین بلند کند. عقاب گاه، با بال های خود به شکار ضربه می‌ زند. اما نمی‌ تواند با بال‌ هایش بجنگد.

عقاب هنگام جنگ از منقار و پاهای نیرومند خود استفاده می‌ کند، بیشتر عقاب ها قهوه‌ای رنگ و یا سیاه رنگ هستند.جوجه عقاب ها تا سن بلوغ خود که چهار سال طول می‌ کشد پر و بال کامل ندارند.

عضویت در تلگرام ما

عضویت در اینستگرام ما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیپ
1
صدای خروس تا 30 ثانیه

صدای خروس تا 30 ثانیه در این کلیپی که برای شما این بار آماده کردیم خروسی به مدت 30 ثایه مدام قوقولی قوقو میکند.این خروس عجیب و غریب،این کار را یک نفس انجام می دهد. دانشجویان دانشگاه Dhaka International University فقط می خندیدند. دانلود با لینک مستقیم امیدواریم از دیدن …

اتفاقی عجیب در ورزش ژیمناستیک
کلیپ
اتفاقی عجیب در ورزش ژیمناستیک

ورزش ژمناستیک، ورزشی است که نیازمند قدرت است؛ کسانی که میخواهند این ورزش را دنبال کنند باید انعطاف بدنی ، چابکی و تعادل و هماهنگی در اعضای بدن خود داشته باشند.

تله ای عجیب برای به دام انداختن حیوانات
کلیپ
تله ای عجیب برای به دام انداختن حیوانات

امروزه شکارچیان بی رحم هم جوره و با هر ترفندی که شده قصد دارن شکار خود را به دام انداخته تا آن را شکار کنند.در کل شکار به این معناست که، به کشتن یا به دست آوردن موجودی زنده توسط موجود زندهٔ دیگر شکار می گویند.